500 грн – і прострочений
кредит зникне!
А що насправді отримує довірливий позичальник?
Зловмисники в інтернеті не здаються. Вони продовжують вигадувати нові схеми виманювання грошей у громадян. І цього разу обіцяють позичальникам за додаткову плату видалити дані про відкритий кредит із системи будь-якої української фінансової компанії. Серед інших згадують і Moneyveo.

Які є шанси, що дані про кредит насправді видалять
Насправді доступу до даних користувачів сервісу Moneyveo зловмисники не мають. Наша система захисту гарантує безпеку на найвищому рівні, про це ми неодноразово розповідали (наприклад, тут). Чим же закінчується для довірливого позичальника участь у махінації з «видаленням» даних? На жаль, втратою грошей та неможливістю поскаржитися у поліцію.
Що обіцяють шахраї
Ось як зловмисники описують операцію
Зловмисники створюють у соціальних мережах групи, в яких пропонують послуги з видалення інформації про кредити. Вони стверджують, що мають доступ до баз даних кожної МФО (мікрофінансової організації) України і можуть «стерти» в них вказані записи. Водночас шахраї обіцяють знищити записи про прострочену заборгованість із кредитної історії. Тобто для цього зловмисники повинні були б мати доступ і до систем усіх українських бюро.
Усе, що треба зробити «замовнику», це надати дані свого паспорту та сплатити 200-250 грн завдатку. Видалення з бази обіцяють упродовж години-трьох. І стверджують, що в особистому акаунті замовника у кредитному сервісі дані про його позику зникнуть. Після цього «замовник» має доплатити ще 200-250 грн.
Moneyveo перевірила зловмисників на «чесність»
Судячи з відгуків користувачів, які нам зустрілися на форумах та в соціальних мережах, кредити нікуди не зникають, на відміну від грошей, сплачених за «послуги» шахраїв. Щойно людина сплачує вказану суму коштів, зловмисники блокують переписку і більше не виходять на зв'язок.
Як не стати жертвою шахраїв
Звертаючись за послугами до таких шахраїв, ви не лише не отримуєте рішення своєї проблеми, а й втрачаєте додаткову суму грошей. До того ж ви не можете поскаржитися до поліції, бо тим самим визнаєте, що намагалися порушити закон.

Вирішувати труднощі з простроченою заборгованістю треба безпосередньо з установою, в якій були отримані кошти. Наприклад, у Moneyveo вам можуть запропонувати реструктуризацію боргу – тобто зупинку нарахування процентів та сплату частинами. У найскладніших ситуаціях компанія може проявити лояльність, списавши частину заборгованості.

Бажаємо вам ніколи не потрапляти на гачок зловмисників. А розпізнати шахрайські схеми просто: вони пропонують блага, втілення яких можливе лише за умови порушення законодавства. Такі «рішення» ніколи не дають обіцяного результату – лише погіршують ситуацію.
— Moneyveo
Контакти
050 329 90 45
пн-пт з 9:00 до 18:00

support@moneyveo.ua


Адреса
01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший